Karma dla psa wiejska zagroda

Lokalnie i od polskiego producenta? Karma dla psów Wiejska Zagroda to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na wyselekcjonowanych produktach, idealnych proporcjach wspomagających organizm Twojego pupila na każdym etapie jego rozwoju, niezależnie od tego czy Twój pies jest bardzo aktywnym sportowcem czy milusińskim kanapowcem.

Karma Wiejska Zagroda to posiłek dla Twojego pupila, który nie dość, że zaspokoi jego potrzeby żywieniowe to w dodatku da Ci poczucie bezpieczeństwa w związku ze świadomością, że dajesz swojemu Przyjacielowi to co najlepsze. Dzięki temu, że Wiejska Zagroda jest produkowana w Polsce producent maksymalnie skrócił łańcuchy dostaw warzyw i mięsa, co pozwala na przygotowanie posiłków dla Twojego pupila ze składników najwyższej jakości, idealnie świeżych – takich które sami chętnie gościlibyśmy na swoim stole.

W trosce o dobrostan zwierząt karma dla psów Wiejska Zagroda wprowadziła rygorystyczne zasady przygotowywania posiłków – produkcja odbywa się bez użycia zbóż, sztucznych dodatków, glutenu czy GMO, a zawartość mięsa zaczyna się już od 65,5%. Dzięki temu, że producent zrezygnował z „wypełniaczy ” karmy takich jak soja czy zboża, Wiejska Zagroda jest karmą hipoalergiczną, której sekret tkwi w prostocie składników. Producent zadbał o to, aby na każdym etapie rozwoju dostarczać psom tego, czego potrzebują najbardziej – dlatego też karma Wiejska Zagroda jest bogata w kwasy Omega 3 EPA i DHA, które mają ogromny wpływ na jakość i zdrowie sierści oraz skóry Twojego psa. Dzięki wykorzystaniu w suchej karmie dla psów grochu – doskonałego źródła białka, dostarczysz swojemu psu  witaminy z grupy A, B oraz żelazo, potas i magnez. Wykorzystanie nasion lnu i drożdży browarniczych pozwoli psu utrzymać odporność i zdrowe trawienie.

W ofercie producenta znajdują się takie pozycje jak na przykład :

Karma Wiejska Zagroda dla szczeniąt – w trosce o najbardziej bezbronne psy, które potrzebują wyjątkowo dużo staranności dietetycznej w okresie intensywnego wzrostu producent proponuje np. suchą karmę dla psów zawierającą delikatne mięso jagnięce ze szpinakiem bądź indyka z jabłkiem, albo mokrą karmę dla juniorów – Wiejska Zagroda Uczta Junior.

Dla psów dorosłych propozycje mają o wiele większy zakres – wyróżniamy Wiejska Zagroda karmę suchą i Wiejska Zagroda karmę mokrą, w wielu wariantach smakowych w zależności od preferencji pupila i potrzeb energetycznych. Przykładowe kompozycje smakowe to chociażby Wiejska Zagroda Indyk z Jagnięciną, Wiejska Zagroda Kaczka z Gruszką czy też Wiejska Zagroda Wołowina z Indykiem.

Dla każdego producenta najlepszym laurem jakości i wyznacznikiem wysokiego poziomu produktów są rekomendacje konsumentów. Karma dla psów Wiejska Zagroda cieszy się ogromnym zaufaniem pośród hodowców psów rasowych oraz innych właścicieli czworonogów.

Jeśli też chcesz poczuć, że Twój pies dostaje w swojej misce to co najlepsze wypróbuj Wiejską Zagrodę już dziś!